Ohjauspalvelut, Pieksämäen kampus

Salmi, Marjaana, opiskelijapalvelupäällikkö, p. 044 906 0658, marjaana.salmi@seurakuntaopisto.fi

Opinto-ohjaus

Jentti Junttila, opinto-ohjaaja, p. 040 680 2883, jenni.junttila@seurakuntaopisto.fi

Kuraattori

Saloranta, Auri, kuraattori, p. 044 7995624, auri.saloranta@pieksamaki.fi

Asuntola- ja vapaa-ajan ohjaus

Salmi, Mikko,  vastaava ohjaaja, 040 195 4550, mikko.salmi@seurakuntaopisto.fi
Laitinen, Sirpa, asuntolaohjaaja A-rakennus, p. 040 1634587, sirpa.laitinen@seurakuntaopisto.fi
Karjalainen, Virve, opiskelijahuoltaja, p. 040 550 6101, virve.karjalainen@seurakuntaopisto.fi
Ritolahti, Olli, vapaa-ajan ohjaaja, p. 0400 281 280, olli.ritolahti@seurakuntaopisto.fi
Suvalainen, Marine, asuntolaohjaaja D-rakennus, p. 040 563 9300, marine.suvalainen@seurakuntaopisto.fi
Pursiainen, Sinikka, asuntolaohjaaja D-rakennus, p. 040 563 9300, sinikka.pursiainen@seurakuntaopisto.fi
Kostilainen, Pertti, yöhoitaja, p. 040 563 9300, pertti.kostilainen@seurakuntaopisto.fi
Väisänen, Airi, ohjaaja, p. 040 563 9300, airi.vaisanen@seurakuntaopisto.fi

Opiskelijaterveydenhuolto

Neuvonen, Tuulevi, terveydenhoitaja p. 0400 129 013, tuulevi.neuvonen@pieksamaki.fi
Naukkarinen, Jani, nuorten sairaanhoitaja, p. 0400 855 642, jani.naukkarinen@pieksamaki.fi