Asuntolaohjaajat

Järvenpään kampus

Vastaava asuntolaohjaaja Pertti Haula, pertti.haula@seurakuntaopisto.fi, p.040 660 4089
Asuntolaohjaaja Diana Anuta, diana.anuta@seurakuntaopisto.fi, p.040 620 6814
Asuntolaohjaaja Suvi Kallonen, suvi.kallonen@seurakuntaopisto.fi, p. 040 185 4107
Asuntolaohjaaja Janne Virta, janne.virta@seurakuntaopisto.fi, p. 040 358 9348
Iltapäivystys ma-to klo 13-06, p. 020 754 2311

Järvenpään kampuksen asuntolapaikkaa voi hakea vasta, kun opiskelupaikka on myönnetty. Lähetä asuntolapaikkahakemus osoitteeseen pertti.haula@seurakuntaopisto.fi tai tulosta se ja lähetä täytettynä osoitteeseen: Esa Ukkola, Seurakuntaopisto, Järvenpääntie 640, 04400 Järvenpää.

Pieksämäen kampus

Vastaava ohjaaja Mikko Salmi, mikko.salmi@seurakuntaopisto.fi, p. 040 195 4550
Asuntolaohjaaja (A-rakennus) Sirpa Laitinen, sirpa.laitinen@seurakuntaopisto.fi, p. 040 163 4587
Vapaa-ajan ohjaaja Olli Ritolahti, olli.ritolahti@seurakuntaopisto.fi, p. 0400 281 280
Kohu-/asuntolaohjaaja Jaana Männikkö, jaana.mannikko@seurakuntaopisto.fi, p. 040 661 0611
Yöhoitaja Pertti Kostilainen, pertti.kostilainen@seurakuntaopisto.fi ja asuntola.pmk@seurakuntaopisto.fi, p. 040 563 9300 
Ohjaaja Airi Väisänen, airi.vaisanen@seurakuntaopisto.fi ja asuntola.pmk@seurakuntaopisto.fi, p. 040 563 9300

Jaakkiman kampus, Ruokolahti

Ohjaaja Päivi Hienonen, paivi.hienonen@seurakuntaopisto.fi, p. 044 350 5062
Ohjaaja Päivi Bragge (päiväaikaan voi ottaa yhteyttä),  paivi.bragge@seurakuntaopisto.fi, p. 044 258 2469
Yövalvoja, Matti Suikkanen, matti.suikkanen@seurakuntaopisto.fi, p. 044 3813 147

Lapuan kampus

Ohjaaja Johanna Ala-Keturi, johanna.ala-keturi@seurakuntaopisto.fi, p. 040 482 8176

Kaustisen kampus

Ei nimettyä asuntolaohjaaja. Asuntolapaikkaa koskevat hakemukset: Seurakuntaopisto, Opistontie 30, 69600 Kaustinen
kaustinen@seurakuntaopisto.fi

Opintotoimisto p. 040 5369616

Nykarleby, Credu campus

Internatshandledare Tommy Granroth, tommy.granroth@seurakuntaopisto.fi, tfn 044 098 6541

Asuntolan järjestyssäännöt