Asuntolaohjaajat

Järvenpään kampus

Vastaava ohjaaja Marika Rissanen, marika.rissanen@seurakuntaopisto.fi, p.040 766 4044
Asuntolaohjaaja Mari Kauppinen, mari.kauppinen@seurakuntaopisto.fi, p. 040 482 4385
Vapaa-ajan ohjaaja Pertti Haula, pertti.haula@seurakuntaopisto.fi, p.040 660 4089
Vapaa-ajan ohjaaja Diana Anuta, diana.anuta@seurakuntaopisto.fi, p.040 620 6814
Iltapäivystys ma-to klo 14-06 p. 044 506 1561

Järvenpään kampuksen asuntolapaikkaa voi hakea vasta, kun opiskelupaikka on myönnetty. Lähetä asuntolapaikkahakemus osoitteeseen marika.rissanen@seurakuntaopisto.fi tai tulosta se ja lähetä täytettynä osoitteeseen: Marika Rissanen, Asuntolan vastaava ohjaaja, Seurakuntaopisto, Järvenpääntie 640, 04400 Järvenpää.

Pieksämäen kampus

Vastaava ohjaaja Mikko Salmi, mikko.salmi@seurakuntaopisto.fi, p. 040 195 4550
Asuntolaohjaaja (A-rakennus) Sirpa Laitinen, sirpa.laitinen@seurakuntaopisto.fi, p. 040 163 4587
Vapaa-ajan ohjaaja Olli Ritolahti, olli.ritolahti@seurakuntaopisto.fi, p. 0400 281 280
Asuntolaohjaaja D-rakennus, Sinikka Pursiainen, sinikka.pursiainen@seurakuntaopisto.fi ja asuntola.pmk@seurakuntaopisto.fi, p. 040 563 9300
Kohu-/asuntolaohjaaja Jaana Männikkö, jaana.mannikko@seurakuntaopisto.fi, p. 040 661 0611
Yöhoitaja Pertti Kostilainen, pertti.kostilainen@seurakuntaopisto.fi ja asuntola.pmk@seurakuntaopisto.fi, p. 040 563 9300 
Ohjaaja Airi Väisänen, airi.vaisanen@seurakuntaopisto.fi ja asuntola.pmk@seurakuntaopisto.fi, p. 040 563 9300

Jaakkiman kampus, Ruokolahti

Ohjaaja Päivi Hienonen, paivi.hienonen@seurakuntaopisto.fi, p. 044 350 5062
Ohjaaja Päivi Bragge (päiväaikaan voi ottaa yhteyttä),  paivi.bragge@seurakuntaopisto.fi, p. 044 258 2469

Lapuan kampus

Asuntola- ja vapaa-ajan ohjaaja Petra Hanhimäki, petra.hanhimaki@seurakuntaopisto.fi, p. 040 481 0796

Nykarleby, Credu campus

Internatshandledare Tommy Granroth, tommy.granroth@seurakuntaopisto.fi, tfn 044 098 6541

Asuntolan järjestyssäännöt 2018-2019