Henkilöstö- ja taloushallinto

Henkilöstöhallinto

Paavola, Reija, henkilöstöjohtaja, p. 040 554 0471, reija.paavola@kirkkopalvelut.fi
Liljanto-Tarhio, Kaija, palkanlaskija, p. 040 658 3213, kaija.liljanto-tarhio@kirkkopalvelut.fi
Ikävalko-Savolainen, Tiina, palkanlaskija (palkkiot), p. 040 553 9211, tiina.ikavalko-savolainen@kirkkopalvelut.fi
Nousiainen, Jenna, hr-assistentti, p. 044 358 8942, jenna.nousiainen@seurakuntaopisto.fi

Taloushallinto

Helastie, Päivi, ostoreskontra, p. 040 573 0097, paivi.helastie@kirkkopalvelut.fi
Loikkanen, Satu, taloushallinnon assistentti, maksuliikenne, p. 040 684 6959, satu.loikkanen@kirkkopalvelut.fi
Niukkanen, Riitta, pääkirjanpitäjä, p. 0400 128 607, riitta.niukkanen@kirkkopalvelut.fi
Pentikäinen, Sirpa, taloushallinnon assistentti, laskutus ja perintä, myyntireskontra, p. 044 358 8943, sirpa.pentikainen@seurakuntaopisto.fi
Saavalainen, Helena, talouspäällikkö, p. 040 824 4515, helena.saavalainen@seurakuntaopisto.fi
Silventoinen, Riitta, ostoreskontra, p. 044 358 9056, riitta.silventoinen@seurakuntaopisto.fi
Sulku, Jukka, controller, p. 040 825 2682, jukka.sulku@kirkkopalvelut.fi