Kuraattorit

Järvenpään kampus

Kuraattori Marika Rissanen, marika.rissanen@seurakuntaopisto.fi, p. 040 766 4044.

Työhuone on Varikolla. Walk in-vastaanotto ilman ajanvarausta 21.8.2018 alkaen tiistaisin klo 14-16. Muina aikoina sopimuksen mukaan. Kuraattoriin voi olla yhteydessä myös Wilman tai WhatsAppin kautta.

Pieksämäen kampus

Kuraattori Auri Saloranta, auri.saloranta@pieksamaki.fi, p. 044 799 5624.

Vastaanotto kampuksella tiistaisin ja torstaisin A-rakennuksen 2. krs honeessa 246. Kuraattoriin voi olla yhteydessä myös Wilman kautta tai puhelimitse.

Jaakkiman kampus, Ruokolahti

Kuraattori Marjut Savolainen, marjut.savolainen@eksote.fi, p. 040 651 1849.

Työhuone on 1. kerroksen vasemmassa siivessä. Vastaanotto on kampuksella maanantaisin. Muina aikoina tavoitettavissa puhelimitse ja Wilman kautta.

Lapuan kampus

Kuraattori Tiina Kentta, tiina.kentta@lapua.fi, p. 044 438 4498.

Vastaanotto kampuksella keskiviikkoisin klo 8-11 A1:ssä. Muina aikoina sopimuksen mukaan. Kuraattoriin voi olla yhteydessä myös Wilman kautta.

Nykarleby, Credu campus

Kurator Maj-Len Enlund, enlundmajlen@gmail.com, p. 050 560 7324.

Kuraattori on opistolla torstaisin, klo 8.00-16.00. Muina aikoina tavoitettavissa puhelimitse.
På läroanstalten torsdagar kl. 8.00-16.00. Nås andra tider via telefon.

Kuopiossa opiskelevat ryhmät

Kuraattori Kati Salonen, kati.salonen@kuopio.fi, p. 044 718 4075

Tampereella opiskelevat ryhmät

Kuraattori Salla Kananen, salla.kananen@tampere.fi, p. 050 409 4906. Osoite: Tredu, Åkerlundinkatu 8, 33100 Tampere.