Ohjauspalvelut, Järvenpään kampus

Opinto-ohjaus

Tassi, Riikka, opinto-ohjaaja, aikuiskoulutus, monimuoto- ja oppisopimuskoulutus, p. 044 906 3233,riikka.tassi@seurakuntaopisto.fi
Väisänen, Marko, opinto-ohjaaja, nuorisoaste, p. 040 511 9963, marko.vaisanen@seurakuntaopisto.fi
Nyman, Anne, opinto-ohjaus, Valma-koulutus, p. 044 712 4995, anne.nyman@seurakuntaopisto.fi 

Kuraattori

Salo, Seija, kuraattori, p. 040 766 4044, seija.salo@seurakuntaopisto.fi

Asuntolaohjaus

Hanén, Arja, asuntolaohjaaja, p. 040 779 3142, arja.hanen@seurakuntaopisto.fi
Laamanen, Minna, asuntolaohjaaja/koulunkäyntiavustaja, p. 044 358 8930, minna.laamanen@edu.seurakuntaopisto.fi
Haula, Pertti, asuntolan vapaa-ajanohjaaja, oppisopimusopiskelija, p. 040 660 4089,pertti.haula@seurakuntaopisto.fi
Anuta, Diana, asuntolan vapaa-ajanohjaaja, p. 040 620 6814

Opiskelijaterveydenhuolto

Onkalo, Pauliina, terveydenhoitaja, p. 040 315 3214, pauliina.onkalo@jarvenpaa.fi