Psykologit

Järvenpään kampus

Psykologi Antero Laine, antero.laine@seurakuntaopisto.fi, p. 040 315 2762. Psykologi on tavattavissa maanantaisin, tiistaisin ja torstaisin.
Ajanvaraukset ja yhteydenotot tekstiviestillä tai sähköpostilla.

Pieksämäen kampus

Psykologi Noora-Maria Ahl, noora-maria.ahl@pieksämäki.fi, p. 044 799 5485. Psykologi on tavattavissa maanantaisin. Ajanvaraukset puhelimitse tai Wilman kautta.       

Jaakkiman kampus, Ruokolahti

Psykologi Susanna Aavaharju, p. 040 569 6975. Psykologin vastaanotto ajanvarauksella.

Lapuan kampus

Psykologi Miia Aho, miia.aho@lapua.fi, p. 044 438 4961

Nykarleby, Kredu campus

Psykolog på Nykarleby HVC, tfn (06) 786 2701 (telefonrådgivning, tidsbeställning)

Helsingissä opiskelevat ryhmät

Psykologi Marianna Melin, marianna.melin@hel.fi, p. 040 662 7257 ja (09) 3102 1866, vastaanotto perjantaisin sopimuksen mukaan.
Yhteydenotto tekstiviestillä tai sähköpostilla. Psykologi pitää vastaanottoa Hietaniemenrannan 5. krs:n neuvottelutilassa sovitusti.

Kuopiossa opiskelevat ryhmät

Psykologi Henna Kokkonen, henna.kokkonen@kuopio.fi, p. 044 718 4068

Tampereella opiskelevat ryhmät

Psykologi Mira Numminen, mira.numminen@tampere.fi, p. 044 486 3834.