Psykologit

Järvenpään kampus

Psykologi Antero Laine, antero.laine@seurakuntaopisto.fi, p. 040 315 2762. Psykologi on tavattavissa maanantaisin, tiistaisin ja torstaisin.
Ajanvaraukset ja yhteydenotot tekstiviestillä, Whatsappilla tai sähköpostilla.

Järvenpään psykologin ja kuraattorin esittely.

Pieksämäen kampus

Psykologi Niina Hohti, niina.hohti@pieksamaki.fi, p. 044 588 2409. Psykologi on tavattavissa kampuksella torstaisin klo 8-11.30. Ajanvaraukset puhelimitse tai sähköpostilla.     

Jaakkiman kampus, Ruokolahti

Psykologi Susanna Aavaharju, p. 040 569 6975. Psykologin vastaanotto ajanvarauksella.

Lapuan kampus

Psykologi Miia Aho, p. 044 438 4961. Ajanvaraus myös terveydenhoitajan kautta.

Nykarleby, Kredu campus

Psykolog på Nykarleby HVC, tfn (06) 786 2701 (telefonrådgivning, tidsbeställning)

Helsingissä opiskelevat ryhmät

Psykologi Saara Johansson, saara.johansson@hel.fi, p. (09) 310 72101 ja 050 402 5553. Vastaanotto perjantaisin sopimuksen mukaan.
Yhteydenotto tekstiviestillä tai sähköpostilla. Psykologi pitää vastaanottoa Hietaniemenrannan 5. krs:n neuvottelutilassa sovitusti. Vastaanotto 27.1.2020 jälkeen osoitteessa Porkkalankatu 7, 00180 Helsinki.

Helsingissä opiskelevat ruotsin kieliset ryhmät

Psykologi Edua Holmström, edua.holmstrom@hel.fi, p. 040 534 6117

Kuopiossa opiskelevat ryhmät

Psykologi  Laura Raatikainen, laura.raatikainen@kuopio.fi , p. 044 718 4068

Tampereella opiskelevat ryhmät

Psykologi Mira Numminen, mira.numminen@tampere.fi, p. 044 486 3834

Porissa opiskelevat ryhmät

Psykologi Tiina Haukka-Kumpulainen, tiina.haukka-kumpulainen@pori.fi, p. 044 701 8295
Tasavallankatu 4, 28130 Pori