Tukipalvelut, Järvenpään kampus

Tietohallinto

Ristimäki, Sampsa,  järjestelmäasiantuntija, p. 044 358 8938, sampsa.ristimaki@seurakuntaopisto.fi
Nalli, Juha, järjestelmäasiantuntija, p. 040 660 8796 juha.nalli@seurakuntaopisto.fi
Ahlfors, Joakim, IT-tuki, p. 040 6724909, joakim.ahlfors@seurakuntaopisto.fi
Joenkoski, Antti, IT-tuki, p. 040 519 1442, antti.joenkoski@seurakuntaopisto.fi

Vastaanotto ja myyntipalvelut

Väliaho, Kati, myyntisihteeri, p. 040 721 9293, kati.valiaho@seurakuntaopisto.fi
Laakkonen, Pirjo, aulapalvelut, p. 040 351 8451, pirjo.laakkonen@kirkkopalvelut.fi

Kiinteistöpalvelut

Päivystävä talonmies, p. 044 358 8927 ma-pe 7.30-15, muina aikoina Talosyke Oy, p. 020 7498 060
Kervinen, Antti, kiinteistöpäällikkö, p. 0400 570 820, antti.kervinen@kirkkopalvelut.fi
Karppanen, Sami, talonmies, p. 040 507 0525, sami.karppanen@seurakuntaopisto.fi
Salo, Hannu, talonmies, p. 0400 871 277, hannu.salo@seurakuntaopisto.fi
Liukkonen, Miira, puutarhuri, p. 040 621 3133, miira.liukkonen@seurakuntaopisto.fi

Siivouskeskus

Lindqvist, Marita, palvelupäällikkö, p. 040 511 9967, marita.lindqvist@seurakuntaopisto.fi
Hallikainen, Maisa, siivouksen tiiminvetäjä,  p. 040 511 9964, maisa.hallikainen@seurakuntaopisto.fi

Siivoushenkilöstö:
Herita Kristina
Lipsanen Tuula
Mörk Outi
Riikonen Sinikka
Rönkkö Marja
Turunen Paula

Sähköposti: etunimi.sukunimi@seurakuntaopisto.fi

Viestintä

Talvitie, Kirsi, tiedottaja, p. 044 350 8940, kirsi.talvitie@kirkkopalvelut.fi